Doskonały garaż

Teraz wielu z nas marzy o swoim garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w bardzo zimne poranki nie musimy skrobać szyb, czy odśnieżać leżącego na samochodzie śniegu. Garaż zaręcza znacznie większe sposobności, dane jak:

  • przechowywanie samochodu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki pogodowe, a więc będzie ochraniać przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie zniszczy twojego samochodu.
  • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega uszkodzeniu
    pewne czynności obsługowe w danym garażu mamy możliwość przygotować sami.
  • A więc faktycznie oszczędzamy gotówkę posiadając garaż. Przecież świetne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie nam większa gotówka w kieszeni. Do tego jeżeli część czynności obsługowych i część drobnych napraw zrobimy samemu, taka nasza kieszeń z gotówką rozciągnie się mocniej. Jednak by garaż był wyjątkowy należy wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są jednocześnie bramy garażowe.

Garaż wkomponowany w bryłę domu

To cudowne rozwiązanie. Czasami tego rodzaju garaż mamy możliwość zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domu montujemy markizy i posiadamy niekosztowny i natychmiast przyszykowany taras. Należy tak zaplanować dom, aby pomieszczenia sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten nasz taras. Oczywiście w takich oknach warto montować żaluzje bądź stylowe w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest bardzo duży i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z gotowych projektów. Jako wzorzec ma możliwość nam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeśli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, warto, żeby pojeździł trochę po przeróżnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie nas zainspiruje.

Zapraszamy na:
żaluzje Szczecin woj. zachodniopomorskie. Lider w handlu rolet, żaluzji, plisów.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *