Zdejmowanie klątw oraz uroków

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna przesłana do adresata w czasie stosownego obyczaju magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś niedobrze życzy i ta niedobrze życząca osoba albo wynajęty przez nią ekspert formułuje w trafnym rytuale magicznym jej rodzaj, długość trwania, kogo on dotyczy i jakiej sfery życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, czyli wyzwolenia się od tego gatunku energii następujących z klątw, przeprowadzona przez nieuświadomioną osobę, jest niepożądana, bowiem tego gatunku nastawienie może przysporzyć zwiększenie się działania klątwy i szwank na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest pewnym sposobem na otrzymanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają przeważnie osoby, które znalazły się na przysłowiowym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu rozstania z partnerem czy przewidują, iż małżonek oddala się od nich i chcą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak rzeczywiście można zrozumiale sformułować magię miłosną – jako możliwość na pozyskanie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest właściwym kluczem na pozyskanie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to złapanie kogoś przy sobie na siłę, to zbudowanie czegoś oszukanego, co dalekie jest od miłości a naprowadza bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeśli go nie otrzymamy, należy pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas jeszcze gdzieś czeka i naturalna miłość, która się nie zakończy, i intensywne szczęście, które będzie nadziemskie w swój prosty sposób i do którego nie będziemy potrzebowali żadnego obrządku ewentualnie zaklęcia.

Najgłębszy urok miłosny – czarna magia

W naszym życiu powstają odmienne ujemne zdarzenia: nadzwyczajne zbiegi okoliczności, sprawy, w których nieprzerwanie ponosimy krzywdy, również materialne jak i niematerialne, przeczucie, że przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, wpadasz się w zamkniętym kręgu przeżyć, wszelkie dążenia spełzają na niczym, poszukujesz miłości i ciągle doświadczasz zawodu. Pozostaje, że całe lata tkwimy w takim stanie, uważając, że tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to nadzorowanie energią w różnych celach. Jedynie zamiary mogą być wielorakie i strategia zastosowania energii. Przyjmuje się więc, że jeśli ktoś ma niegodne cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie tylko sztuka krzywdzenia innym ludziom, jednak często praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Analiza, która regularnie pozwala na rozpoznanie, czemu nienawidzę tej osoby, czemu zamierzam jej zaszkodzić, czy mam takie pełnomocnictwo, co z tego wyniknie dla mnie oraz dla pozostałych? Praktyczne praktykowanie magii, to zręczność rozrostu na każdej względnej powierzchni etycznej oraz moralnej też, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, przeżyć, że nieskuteczne są wszystkie czynienia fizyczne, wystarczy skumulowana myśl.

Ciekawa www czarna magia miłosna zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *